The Originals

The Vampire Diaries New information about The Originals premiere

25. května 2013 v 22:04 | candiceaccola-hq
Objevily se zprávy, že spin-off bude mít vlastní seriálovou premiéru!!

Chronologicky, bude premiérová epizoda následovat na back-door pilot. Epizoda, a vše co se v ní stalo, bude stále sočástí seriálu. Účelem této epizody je posunout příběh dopředu a představit postavy a jejich příběh divákům, kteří se nedívali na Vampire Diaries. Taky poznáme novou postavu, Davinu. Hranou Danielle Campbell, je to čarodějka z New Orleans, která bude svázaná Klausovým (Joseph Morgan) návratem do města. Davina měla původně také účinkovat v backdoor-ovém pilotu ale tato část byla během úpravy vystřihnuta.
Je důležité si uvědomit, že tato nová epizoda v žádném případě nemá nahradit již odvysílaný pilot. Všechny velké události - Klausův návrat do New Orleans, jeho konflikt s Marcelem (Charles Michael Davis) či odhalení, že Hayley (Phoebe Tonkin) nosí Klausovo dítě - zůstane stále součástí příběhu. Premiérová epizoda jen ukáže, co se bude dít dále.

The Origibals - 1 season official description

17. května 2013 v 13:51 | candiceaccola-hq
Rodina je moc. Původní upíří rodina si tohle před tisíci lety slíbila. Zavázali se zůstat spolu, navždy. Teď, po několika stoletích, jsou rodinné vztahy zničeny. Čas, tragédie a touha po moci oddělili Původní rodinu od sebe. Když Klaus Mikaelson, původní upíro-vlkodlačí hybrid, dostane záhadný tip, že se proti němu v nadpřirozeném kotli, jménem French Quater v New Orleans něco chystá, vrací se do města, které kdysi jeho rodina pomohla vybudovat. Klausové otázky ho zavedou ke setkání s jeho ďábelským, bývalým chráněncem Marcelem, charismatickým upírem, který má kompletní kontrolu nad lidskými i nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Odhodlaný, pomoct svému bratrovi najít vykoupení, Elijah následuje Klause a brzy zjistí, že vlkodlačice Hayley také přišla do French Quater pátrat po stopách k rodinné historii, ale padla do rukou mocné čarodějky jménem Sophie. Napětí mezi městskými nadpřirozenými frakcemi se blíží k bodu zlomu, mezitím co Marcel přikazuje jeho oddaným následovníkům a vládne s absolutní mocí. Pro Klause, myšlenka odpovědi jeho mocnému chráněnci je nemyslitelná a přísahá, že získá zpět to, co kdysi bylo jeho - síla, město a jeho rodinu. Zatímco čekají, zda jejich sestra opustí Mystic Falls a připojí se k nim, Klaus a Elijah tvoří nejisté spojenectví s čarodějkami, aby si zajistili, že New Orleans bude znovu ovládáno PŮVODNÍMI.

The Originals - gallery update + video

17. května 2013 v 13:36 | candiceaccola-hq
Takže objevila se nějaké fotky a video. Doufám, že se vám budou líbit.

scnet_theoriginals_s01.jpg
The Originals » Promotional Photo

promo.jpg
The Originals » Posters


 
 

Reklama
Copyright © 2013 | Fansite | CandiceAccola-hq | Your Czech Web About Candice & TVD

+ sources +
+ THANK YOU SO MUCH FOR INFORMATION +